Szukam chętnych do pomocy przy rozbudowie CBA

Pytania dotyczące hostingu w CBA.PL oraz inne sprawy doczyczące korzystania z niego.
Nie należy tutaj zgłaszać problemów!
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1024x768

Szukam chętnych do pomocy przy rozbudowie CBA

Post autor: juice »

Szukam chętnych do pomocy przy CBA.

Nie ma sensu się zgłaszać jeśli:

- nie umiesz nic a dopiero zamierzasz się uczyć
- nie masz prawie w ogóle czasu

Wcześniej już dużo osób się zgłaszało, ale większość tak naprawdę nie miała czasu ani chęci... Chciało wybadać jaki serwer, czy konto mysql dostaną itp, ja straciłem sporo czasu na wprowadzanie w temat, a potem cisza. Więc zgłoście się tylko jak naprawdę chcecie coś pomóc :)

Poproście o kontakt tutaj na forum (w tym wątku), to się do was odezwę.

Aktualnie potrzebuję:
- kogoś kto zna dobrze PHP
- osoby chętnej do pomocy przy administracji - jeśli byłbyś dobry, to chętnie nawiążę stałą współpracę z wynagrodzeniem
- ewentualnie kogoś, komu by się chcialo rozwinąć stronę główną i podstrony

W przypadku webmastera - pokażcie swoje dotychczasowe prace. Przepraszam, że mam wymagania , może za wysokie jak na zwykłą pomoc, ale tak jak wyżej napisałem, zgłasza się sporo początkujących osób, które raczej same chcą pomocy, nie odwrotnie.

Efektywna pomoc przez dłuższy czas przy czymś istotnym może liczyć na jakieś wsparcie finansowe.

Pozdrawiam i z góry dzięki
Ostatnio zmieniony 21 sty 2006, 21:57:55 przez juice, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
zulu
Posty: 75
Rejestracja: 19 lip 2005, 11:55:51
Lokalizacja: ¦roda ¦ląska / Wrocław
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Linux 1024x768
Kontakt:

Post autor: zulu »

heyka, co prawda nie jestem juz userem cba ale to chyba nie problem? (przesiadlem sie na komercyjny hosting - potrzebowalem kilku rzeczy ktorych na cba niestety nie ma)....

przy budowie strony moge pomoc (o ile jeszcze kogos szukasz), do konca lutego jestem co prawda zawalony robota, ale od marca moge dlubac... mysle ze moglibysmy sie dogadac bez kasy - taka mala transakcja wiazana ;-)

moge robic wszelakie systemy o dowolnym stopniu zlozonosci oparte o php i dowolna baze... ale od razu zastrzegam ze grafika nie mam zamiaru (ani nie umiem) sie zajmowac - ale po dostarczeniu grafiki i szkicu strony moge stworzyc odpowiednie dok (x)html oraz arkusze css zeby wygladalo dokladnie tak jak jakis grafik zaprojektuje

do konca lutego pracuje nad pewnym projektem - jak bedziesz zainteresowany to pokaze ci go jak bedzie ready - to bedzie najlepszym swiadectwem moich umiejetnosci :)

tak wiec jesli jestes zainteresowany moja pomoca to skrobnij maila pod koniec lutego to dogadamy szczegoly - maila znajdziesz latwo ;-)

mozesz tez wczesniej skrobnac i opisac twoje pomysly - w przerwach je sobie przemysle

pozdr.
Juliusz Æwiąkalski
http://www.juliusz.cwiakalski.com/ <- contact stuff
http://pub.jcw.pl/humor/ <- funny stuff
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: juice »

usunąłem wszystkie wątki, które nic nie wnosiły, albo osób z którymi już rozmawiałem.

Aktualnie potrzebuję REDAKTORA, który by dodawał newsy na głównej stronie. Newsy na tematy komputerowe i nie tylko. Proszę o zgłaszanie się osób tylko pełnoletnich z chwilą czasu codziennie (podejrzewam że conajmniej 30minut)
Awatar użytkownika
Ghoran
Przyjaciel CBA
Posty: 827
Rejestracja: 11 sie 2005, 16:07:58
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: Ghoran »

No jako newsman już moge pomóc.
Co prawda "codziennie" u mnie oznacza bez weekendów, bo łączę się z pracy a w domu póki co nie mam i-netu.
30 minut spokojnie wygospodaruję w pracy (nawet więcej jak zajdzie potrzeba) a i 18 lat skończyłem już jakiś czas temu ;)
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
uzzerekkgb
Posty: 47
Rejestracja: 22 kwie 2006, 14:27:10
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1024x768

Post autor: uzzerekkgb »

---------- 23:18 10.05.2006 ----------

Jedyne co mogę wnieść w rozwój CBA to nową wersję KGB (1.86), która teraz NAPRAWDÊ działa na cba (a nie tylko udaje). www.kgb.xs.com.pl

Zresztą - zgłaszałem to w odpowiednim temacie.

Jako autorowi KGB zależy mi na tym, żeby moje skrypty działały poprawnie. Wersja 1.85 na CBA nie działa.

---------- 23:19 ----------

http://www.ksiegagoscikgb.cba.pl/ksiega/kg.php - żeby nie być gołosłownym - oto test działającej wersji.
slaveman
Przyjaciel CBA
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lut 2006, 01:55:35
Lokalizacja: P-ń
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: slaveman »

Ja równiez moge pomuc w rozwinięciu strony cba.pl administracji jak i PHP
Awatar użytkownika
maciaszek
Posty: 805
Rejestracja: 15 lip 2005, 12:31:33
Lokalizacja: siê biorą dzieci ?
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: maciaszek »

Jak cos potrzebujes Juice mozesz na mnie liczyc, jestem juz po maturce wiec mam za duzo wolnego czasu.
http://atomicdesign.cba.pl - profesionalny webdesign
HTML CE 2006 : ukończono
#################### 35%
lukasm
Posty: 32
Rejestracja: 15 cze 2006, 21:01:47
Lokalizacja: ¯ary
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1152x864

Post autor: lukasm »

Z chęcią mógł bym pomóc. Jeżeli chodzi o wolny czas to mam go masę. Mógł bym zająć się dodawaniem newsów [głównie hardware, ale z innymi dziedzinami IT również staram się być na bieżąco], oraz moderowaniem forum. Nie musiało by to być koniecznie usuwanie "śmietnikowych" postów, ale np. poprawianie ich, a konkretnie błędów ortograficznych. Czytanie czegoś typu "wogule" jest naprawdę rażące dla wielu użytkowników. Jak co to PM.

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
HitcH
Posty: 1530
Rejestracja: 08 paź 2005, 10:01:51
Lokalizacja: Zabrze
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1280x1024
Kontakt:

Post autor: HitcH »

[...] mógłbym byc newsmanem :]

// wyedytowany przez juice
M1s1ek
Posty: 4
Rejestracja: 27 cze 2006, 15:49:26
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows

Post autor: M1s1ek »

Jest tu napisane, że trzeba pomóc przy administracji ale w jakim sensie,bo ja może też bym się jakoś przydał.
Awatar użytkownika
macabra2323
Posty: 341
Rejestracja: 28 sie 2005, 15:57:56
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Post autor: macabra2323 »

Chętnie mogę zostać newsmanem. Dodawać newsy z linuksowego świata.
Pozdrawiam
Paweł K.
Obrazek
Obrazek
TToMeKK
Posty: 5
Rejestracja: 26 lis 2006, 20:30:14
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: TToMeKK »

Jestem zainteresowany

Niestety nie znam dobrze PHP, więc w tym bym się niespisał, ale za to mam trochę czasu wolnego i moge się zająć porządkowaniem forum, stron, statystykami itp. Także niemam 18 lat, ale zamiast pracować moge pomagać w rozbudowie strony, a wynagrodzeniem, mogłoby być zwiększenie możliwości mojego konta w CBA.pl.

Mam nadzieję, że spodoba się mój pomysł. Dodam jeszcze, że znam dobrze html, dobrze znam różne sprawy związane z serwerami itp. Pomógłbym w ten sposób wielu osobom i wprowadziłbym porządek na forum i w stronach, lecz nie mówie, że jest jakiś bałagan.

Serdecznie pozdrawiam!
Tomasz Pawlak

Prawie jak list :P
Awatar użytkownika
Kez
Posty: 1132
Rejestracja: 12 lip 2005, 12:19:04
Lokalizacja: £om¿a
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1152x864
Kontakt:

Post autor: Kez »

TToMeKK pisze:a wynagrodzeniem, mogłoby być zwiększenie możliwości mojego konta w CBA.pl.
I od razu jesteś spalony na starcie..


Tak naprawdę nie masz żądnych konkretnych możliwości które mogły by pomóc ....
Obrazek
TToMeKK
Posty: 5
Rejestracja: 26 lis 2006, 20:30:14
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: TToMeKK »

Kez pisze:
TToMeKK pisze:a wynagrodzeniem, mogłoby być zwiększenie możliwości mojego konta w CBA.pl.
I od razu jesteś spalony na starcie..


Tak naprawdę nie masz żądnych konkretnych możliwości które mogły by pomóc ....
Dokładnie chodziło mi tu oto, ze nie wezmę żadnych pieniędzy, bo juice napisał, że to pomoc z wynagrodzeniem.

Nie wiem czy się przydam czy nie, ale postanowiłem się "zaoferować", bo przecież propozycja sama do mnie nie przyjdzie.

Pozdrawiam!
melus
Posty: 1
Rejestracja: 28 sty 2007, 21:01:25
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Linux 1280x1024

Post autor: melus »

Napisałem maila około 2 dni temu do fumy <animaniak> Poprosił mnie o cv w celu jego rozpatrzenia co do pomocy w administracji ale do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi. Czy bedzie to pozytywna czy negatywna odpowiedz proszę o nia w jak najszybszym czasie. Jak już pisałem elastyczny co do systemów operacyjnych (zarówno wszystko z lini mikroszajse windoza oraz na linuksie) podstawy programowania tylko z php bidnie ale tworze i się ucze nie ma rzeczy niemożliwych, czyż nie?
Zablokowany