Zapraszam chętne osoby do wspólpracy

Sprzedam, kupię, wymienię - współpraca, zlecenia, itd.
Awatar użytkownika
mArKo
Posty: 14
Rejestracja: 24 wrz 2005, 20:00:25
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 800x600

Zapraszam chętne osoby do wspólpracy

Post autor: mArKo »

Witam. Chciałbym zaprosić was do wspólpracy. Chodzi o zajmowanie się pewnymi działami na stronie i na forum.
Stronka o tematyce komputerowo-elektronicznej http://www.elkomp.cba.pl
Osoby o zacięciu np. do tworzenia stron www, grafik, o zamiłowaniu do elektroniki czy komputerów mile widziane. Jeśli jednak nie interesujesz się tymi działami, możesz pomóc w dziale HydePark na forum...
Wszystkich chętnych proszę o PW. Po rozpatrzeniu "podania" ;) omówimy szczegóły współpracy. Miejsc raczej nie zabraknie... :)

Ps. Stronka dobiero zaczeła istnieć dlatego proszę się nie przejmować tym, że narazie tam jest jeszcze pusto... trzeba ją dopiero rozkręcić żeby był na niej jakiś ruch.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
ines
Posty: 145
Rejestracja: 01 wrz 2005, 18:15:30
Lokalizacja: hell
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows

Post autor: ines »

hmmm nie żebym sie wtrącała nie na temat ale od tego typu ogłoszeń jest chyba bazar ;)
Awatar użytkownika
Monstrual
Posty: 2417
Rejestracja: 05 sie 2005, 15:06:08
Lokalizacja: G-dz
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows
Kontakt:

Post autor: Monstrual »

Strona główna
Newsy
Artykuły
Forum
Promuj nas
FAQ
Downloads
Użytkownicy
Rejestruj
Statystyki
Kontakt
Pusto rzeczywiście jest, przydałoby się menu związane z tematyką, bo to co jest to same szpargały, a przydałoby się menu podzielone na kategorie, takl jak tematy na forum przykładowo. Ja do kazdego projektu jestem chętny :D. Fora to moja pasja. Jestem juz członkiem projektu PW(koordynator EngCentre), GIMP (ZeroKelvin), G7 (pomagam przy stronie i obsługuję forum G7), poza tym zostałem przyjęty do grupy twórców stron www "młodzi młodym"(studenci i licealiści o zainteresowaniach ukierunkowanych na tę specjalność). To moje aktualne kwalifikacje.
Obrazek
Awatar użytkownika
mArKo
Posty: 14
Rejestracja: 24 wrz 2005, 20:00:25
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 800x600

Post autor: mArKo »

Witam. Na wstepie przepraszam za problem z umieszczeniem tematu... nie wiedziałem czy do bazaru to pasuje... więc uzanłem, że w pogaduszkach będzie najbardziej bezpiecznie to umieścić. Dziękuję zatem za przeniesienie topica.
Co do kategorii... planuję to zrobić w taki sposób:
gdy pojawią się jakieś konkretne rzeczy umieszczać je w artykułach a do bardziej przydatnych tekstów zrobić linki w menu z prawej strony (tematycznie pogrupowane)
Jeśli są jakieś pomysły to prosze umieszczać. A co do współpracy to prosze o napisanie jakimi działami (jaką tematyką) kto by sie mógł zajmować i w jakim stopniu sie na tym zna.
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ