[Współpraca] Szukam servisu który mnie przyjmie do redakc

Sprzedam, kupię, wymienię - współpraca, zlecenia, itd.
Awatar użytkownika
Orbex
Posty: 60
Rejestracja: 07 paź 2006, 21:45:22
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024
Kontakt:

[Współpraca] Szukam servisu który mnie przyjmie do redakc

Post autor: Orbex »

Witam.

Zapraszam do wspópracy nad dużym projektem. Mam na myśli servis o programowaniu, webmasterce i technologiach. (Software)
Potrzebuje:

- Grafika
- Programiste php. (Sam znam sie dość dobrze na Php)

Cały servis będzie musiał być napisany od początku. Prosze o kontakt na PW. Tylko poważne propozycje.

Mój email - orbex@interia.pl
Ostatnio zmieniony 09 paź 2006, 17:19:32 przez Orbex, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Monstrual
Posty: 2417
Rejestracja: 05 sie 2005, 15:06:08
Lokalizacja: G-dz
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: Monstrual »

Orbex pisze:Prosze o kontakt na PW
temat jest po to, zeby sie w nim wypowiadać w sprawie twojej oferty, co znaczy, że pw to druga opcja. mam nadzieję, ze to jasne, Orbex.

Pozwolę sobie skomentować. Masz chęci, ale zapał może w każdej chwili wygasnąc. Zeby stworzyć taki serwis od zera, i żeby liczył się w dzisiejszym internecie trzeba mieć raz, troszkę pieniędzy, dwa, ludzi, trzy zapał, cztery wiedzę. I to nie byle jaką. Myslę, ze zanim swój serwis stworzysz, przydałaby ci się praktyka w jakimś istniejącym już serwisie. To duzo daje. A potem możesz rozkręcić własny biznes.

Skoro znasz dobrze php, to cwicz swoje umiejętności, napisz kilkadziesiąt skryptów na zlecenie, albo pracuj dla jakiegoś serwisu, chocby za darmo. Zdobywanie nowych umiejętności to rzecz bezcenna, tymbardziej nowych znajomosci, które mogą ci się przydac. Dlatego na początek poszukałbym jakiegoś portalu, który ma kompletnie inna tematykę niż twoja strona miałaby miec. Wykonaj dla tej stronki kilka skryptów php, podszlifuj się. Zagadaj z adminem, i juz jedną silną reklamę masz ;).

To takie moje rady.

pozdr
Obrazek
Awatar użytkownika
Orbex
Posty: 60
Rejestracja: 07 paź 2006, 21:45:22
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024
Kontakt:

Post autor: Orbex »

Hmm... no to o powiedziales ma sens i... masz chyba racje. Znaczy napewno.... :P
Wiec chyba narazie postaram sie znalesc miejsce w zespole jakiegos servisu...
Przepraszam za zamęt :P Jestem rostrzepany troche dzisiaj bo mam duzo na głowie... :]

Jeśli ktos szuka programisty php (Oprócz MySql bo znam tylko podstawy... :( Ale jestem w trakcie nauki.) To pisac na pw lub tutaj... :D
Awatar użytkownika
HitcH
Posty: 1530
Rejestracja: 08 paź 2005, 10:01:51
Lokalizacja: Zabrze
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1280x1024
Kontakt:

Post autor: HitcH »

A byłbyś w stanie napisać prosty cms?

//ed
Prosty czyli mam na myśli logowanie, Panel admina z kilkoma funkcjami: Dodanie kategorii, Dodanie Newsa Dodanie artykułu
Awatar użytkownika
Orbex
Posty: 60
Rejestracja: 07 paź 2006, 21:45:22
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024
Kontakt:

Post autor: Orbex »

Tak, tylko oparte na plikach tekstowych. Mam coś takiego nawet gotowe, ale trzeba poprawic tm kilka rzeczy.

Jesli chodzi Ci o współprace nad e-windows lub firefox.e-windows to bardzo chętnie. :P
Awatar użytkownika
Ihman
Przyjaciel CBA
Posty: 713
Rejestracja: 03 gru 2005, 18:33:07
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: Ihman »

Orbex pisze:Hmm... no to o powiedziales ma sens i... masz chyba racje. Znaczy napewno.... :P
Wiec chyba narazie postaram sie znalesc miejsce w zespole jakiegos servisu...
Przepraszam za zamęt :P Jestem rostrzepany troche dzisiaj bo mam duzo na głowie... :]

Jeśli ktos szuka programisty php (Oprócz MySql bo znam tylko podstawy... :( Ale jestem w trakcie nauki.) To pisac na pw lub tutaj... :D
ja się zgłosiłem, chyba wcześniej niż :) ten temat powstał.

i mam pewien pomyśł, bo Tobie brakuje grafika, a ja mam takich poddostatkiem. Z resztą sam jestem grafikiem (głównie webdesinger). Za to mi brakuje... programisty znającego się baardzo dobrze na php. :roll:
Posiadam też, rozwijający się serwis... z resztą już go znasz.

Proponuję przejść na pw, a potem na gg.
www.e-coach.pl i wszystko jasne :)
Awatar użytkownika
HitcH
Posty: 1530
Rejestracja: 08 paź 2005, 10:01:51
Lokalizacja: Zabrze
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1280x1024
Kontakt:

Post autor: HitcH »

Orbex chodzi o współprace w firefox.e-windows :) Może porozmawiamy na pw?
Awatar użytkownika
Kez
Posty: 1132
Rejestracja: 12 lip 2005, 12:19:04
Lokalizacja: £om¿a
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1152x864
Kontakt:

Post autor: Kez »

Orbex mam prośbę... przeczytaj regulamin tego działu i popraw nazwę tematu.. jeśli tego nie zrobić to zrobi się nie miło ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Monstrual
Posty: 2417
Rejestracja: 05 sie 2005, 15:06:08
Lokalizacja: G-dz
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: Monstrual »

no i widzisz Orbex, swoje zrobiłeś ;). Dobrze zacząłeś teraz. Polecam naukę MySQl bo to bardzo ważne wbrew pozorom.

Na praktyki przyjmuję równiez do serwisu, którym administruję, www.zycienastolatkow.pl ... Masz ochotę, zapraszam. ;)

pozdr
Obrazek
ODPOWIEDZ