[Szukam] Pozycjonera do ścisłej współpracy !

Sprzedam, kupię, wymienię - współpraca, zlecenia, itd.
fitnewsite
Posty: 4
Rejestracja: 31 mar 2015, 11:09:44
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows

[Szukam] Pozycjonera do ścisłej współpracy !

Post autor: fitnewsite »

Witam wszystkich zainteresowanych tym tematem.

Na początku na pewno zastanawiacie się o co dokładnie chodzi, oraz jaki typ biznesu chce zaprezentować wszystkim osobom, którzy potrafią i znają się na pozycjonowaniu stron WWW.

Nie będę tutaj się dużo rozpisywał. Dlaczego ? A no dlatego, że więcej informacji udzielę po skontaktowaniu się z moją osobą. Biznes ten opiera się na zarabianiu w takich kategoriach jak PPA/CPA + zarabianie na prowizjach z pewnego serwisu.

Serwis, który chce stworzyć, będzie serwisem zagranicznym czyli będziemy atakować cały świat i portal/portale będą prowadzone w języku angielskim. Każdy kto miał do czynienia nawet w kwestii teoretycznej jeżeli chodzi o takie terminy jak PPA/CPA doskonale będzie wiedział na czym ta forma zarobku polega. W ostatnim czasie prowadziłem taki biznes w sferze gier komputerowych na których przez 3,5 miesiąca przy biernej pracy zarobiłem z moim wspólnikiem(który był pozycjonerem) ponad 500 $. Teraz mam lepszy pomysł + wspólnik z powodów rodzinnych musiał opuścić nasze szeregi przez co zostałem zmuszony do szukania kolejnej również tak zdolnej i chętnej do pracy osoby.

Kogo szukam ? Szukam osoby, która potrafi w skuteczny sposób wypromować nasz serwis w wyszukiwarce Google pod różnymi frazami tak aby zaatakować najatrakcyjniejsze zakątki świata(nie mówimy tutaj o Polsce). Szukam osoby dojrzałej, odpowiedzialnej, która dysponuje CZASEM i która nie rozmyśli się po tygodniu, miesiącu czy nagle zaprzestanie kontaktu. Podsumowując osoba ta musi być zdeterminowana i mieć chęci do stworzenia naprawdę dobrego biznesu a taki mój zdecydowanie jest, który będzie nam przynosił naprawdę przyzwoite profity.

Co do mojej roli, osoby więcej informacji udzielę po kontakcie z moją osobą. Tam przedstawię dokładny zarys biznesu, planów i obowiązków jak i dalszych działań odnośnie tego biznesu z którego z pewnością nie chce zrezygnować.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt E-mail:

fitnewsite@gmail.com

Pozdrawiam
jjusti18
Posty: 9
Rejestracja: 26 maja 2017, 14:53:43
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1366x768

[Szukam] Pozycjonera do ścisłej współpracy !

Post autor: jjusti18 »

Super.... Już zaczęło się Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017. Jest naprawdę zachwycająco :)... Sporo już się dowiedziałam i miałam okazję nawet nawiązania już kilku dobrych kontaktów.
ODPOWIEDZ