Problem z zalogowaniem do bazy MySQL

Zgłaszanie problemów dotyczących hostingu CBA.PL (www, ftp, poczta, panel itp.).
Awatar użytkownika
silverhawk
Posty: 19
Rejestracja: 08 lut 2016, 20:19:38
Strona na CBA.pl: silverhawk.c0.pl
Lokalizacja: Poznań
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Chrome Windows 1366x768
Kontakt:

Problem z zalogowaniem do bazy MySQL

Post autor: silverhawk »

Witam wszystkich, to mój pierwszy post na tym forum, od razu przepraszam jeśli założyłem nowy temat, a podobny już istnieje, szukałem całe popołudnie i nic. Mój problem polega na braku możliwości zalogowania do bazy MySQL pomimo, że baza została założona i hasło jest poprawne. Wyskakuję błąd #1045. Z góry dziękuję za pomoc. Mój adres: http://www.silverhawk.c0.pl
Jeśli udało się Ci rozwiązać jakiś problem opisz to, żeby inni też skorzystali.
Jeśli udało mi się Tobie pomóc, przeczytaj mój apel w fundacji "Słoneczko" pod adresem poniżej i w miarę możliwości udostępnij dalej. Z góry dziękuję za udostępnianie dalej i ewentualny oddzew.

http://fundacja-sloneczko.pl/frame/poka ... ?ida=486/S
Venite
Obsługa CBA
Posty: 3197
Rejestracja: 18 lut 2011, 08:01:57
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1440x900

Problem z zalogowaniem do bazy MySQL

Post autor: Venite »

silverhawk, spróbuj zmienić hasło do bazy danych w Panelu CBA (nawet na to samo) i jeszcze raz się zalogować do PMA.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
Awatar użytkownika
silverhawk
Posty: 19
Rejestracja: 08 lut 2016, 20:19:38
Strona na CBA.pl: silverhawk.c0.pl
Lokalizacja: Poznań
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Chrome Windows 1366x768
Kontakt:

Problem z zalogowaniem do bazy MySQL

Post autor: silverhawk »

Venite pisze: silverhawk, spróbuj zmienić hasło do bazy danych w Panelu CBA (nawet na to samo) i jeszcze raz się zalogować do PMA.
Dziękuję za odpowiedź, ale to nie pomogło. Bardzo proszę o dalsze rady. :(
Jeśli udało się Ci rozwiązać jakiś problem opisz to, żeby inni też skorzystali.
Jeśli udało mi się Tobie pomóc, przeczytaj mój apel w fundacji "Słoneczko" pod adresem poniżej i w miarę możliwości udostępnij dalej. Z góry dziękuję za udostępnianie dalej i ewentualny oddzew.

http://fundacja-sloneczko.pl/frame/poka ... ?ida=486/S
Venite
Obsługa CBA
Posty: 3197
Rejestracja: 18 lut 2011, 08:01:57
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1440x900

Problem z zalogowaniem do bazy MySQL

Post autor: Venite »

silverhawk, jakich znaków używasz w haśle? Spróbuj użyć hasła zawierającego tylko A-Z, a-z, 0-9 (bez polskich znaków i znaków specjalnych)
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
Awatar użytkownika
silverhawk
Posty: 19
Rejestracja: 08 lut 2016, 20:19:38
Strona na CBA.pl: silverhawk.c0.pl
Lokalizacja: Poznań
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Chrome Windows 1366x768
Kontakt:

Problem z zalogowaniem do bazy MySQL

Post autor: silverhawk »

Venite pisze: silverhawk, jakich znaków używasz w haśle? Spróbuj użyć hasła zawierającego tylko A-Z, a-z, 0-9 (bez polskich znaków i znaków specjalnych)
Dziękuję bardzo za szybką odpowiedź, tym razem bardzo pomocną. Problemem były znaki specjalne w haśle, po ich usunięciu problem zniknął natychmiast. Temat do zamknięcia.
Jeśli udało się Ci rozwiązać jakiś problem opisz to, żeby inni też skorzystali.
Jeśli udało mi się Tobie pomóc, przeczytaj mój apel w fundacji "Słoneczko" pod adresem poniżej i w miarę możliwości udostępnij dalej. Z góry dziękuję za udostępnianie dalej i ewentualny oddzew.

http://fundacja-sloneczko.pl/frame/poka ... ?ida=486/S
ODPOWIEDZ