subdomena

Zgłaszanie problemów dotyczących hostingu CBA.PL (www, ftp, poczta, panel itp.).
piotr00
Posty: 7
Rejestracja: 07 gru 2015, 13:14:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1067x853

subdomena

Post autor: piotr00 »

cześć,
Wiecie czemu subdoemna nie działa ? Na stronie wypisałem sobie punkty np coś o mnie lub do drugiego punktu do tego trzeba mieć sub domenę żeby działały te punkty czy następne strony ? i mam pytanie czy potrzeba więcej plików php z indexem ? Eh dziwne na pulpicie mam zrobionych kilka szablonów ,a tutaj jakoś tak marnie mi idzie :(.

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedz.
Venite
Obsługa CBA
Posty: 3197
Rejestracja: 18 lut 2011, 08:01:57
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1440x900

subdomena

Post autor: Venite »

piotr00, O jaką dokładnie subdomenę idzie (adres)?
Czy w katalogu subdomeny (na FTP jest to katalog o nazwie subdomena.strona.cba.pl, gdzie "subdomena" zastępujesz nazwę subdomeny, a strona.cba.pl to adres strony) znajduje się plik index.html lub index.php, aby był on domyślnie otwierany po wpisaniu jej adresu?
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
piotr00
Posty: 7
Rejestracja: 07 gru 2015, 13:14:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1067x853

subdomena

Post autor: piotr00 »

Własnie tak.Aby był domyślnie otwierany po wpisaniu jej adresu tak jak napisałeś.Np zakładka o mnie ?
Venite
Obsługa CBA
Posty: 3197
Rejestracja: 18 lut 2011, 08:01:57
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1440x900

subdomena

Post autor: Venite »

piotr00, proszę dokładnie opisać o co chodzi, najlepiej na przykładzie, i podać konkretny adres strony - inaczej zwyczajnie nie będę w stanie zrozumieć o co Panu chodzi.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
ODPOWIEDZ