Problem z moją stroną

Zgłaszanie problemów dotyczących hostingu CBA.PL (www, ftp, poczta, panel itp.).
kammas
Posty: 6
Rejestracja: 10 sty 2013, 17:47:30
Strona na CBA.pl: kammas.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows

Problem z moją stroną

Post autor: kammas »

Witam,
Od wczoraj nie mogę wrzucić żadnego zdjęcia do swojej galerii www.kammas.cba.pl po przejściu niemal całego procesu dodawania pliku, wyświetla mi komunikat :
"Poprzedni plik nie został prawidłowo umieszczony.
Wstawianie plików do albumów zakończyło się powodzeniem."

Jak to naprawić, albo czy ktoś z Państwa potrafi to zrobić?

Druga sprawa (trochę głupia) ale nie mogę zalogować się na swój serwer ftp... i szczerze nie pamiętam czy zapomniałem hasła czy loginu , jest jakaś możliwość na odzyskanie dostępu?
Awatar użytkownika
asiapaw
Obsługa CBA
Posty: 139
Rejestracja: 27 lip 2008, 17:32:34
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Kobieta
User Agent: Chrome Windows 1920x1080

Re: Problem z moją stroną

Post autor: asiapaw »

Witam,
w panelu w zakładce konta ftp można zobaczyć nazwę konta jak i zmienić hasło.
A co do wrzucania zdjęć- opisz dokładniej gdzie i jak to robisz.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
Piotr GRD
Posty: 1296
Rejestracja: 25 sty 2010, 11:17:07
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Re: Problem z moją stroną

Post autor: Piotr GRD »

Co do logowania poprzez FTP...

Upewnij się, że wpisujesz prawidłowe dane. Login w formie "admin @ kammas.cba.pl" (lub inna utworzona przez Ciebie nazwa zamiast cząstki "admin"). Nazwa hosta to "kammas.cba.pl", a NIE "cba.pl" - to jest od pewnego czasu dość często powtarzającym się błędem (kiedyś był jeden serwer i nie miało to znaczenia, teraz są dwa serwery, więc część osób próbuje w ten sposób logować się do niewłaściwego).
W razie problemów z hasłem do FTP możesz je swobodnie zmienić w panelu kontrolnym CBA (domyślnie jest takie samo jak hasło do panelu, chyba że je zmieniałeś, wówczas są one różne).


Co do problemów z wgrywaniem plików...

Upewnij się (będąc już w panelu), czy przypadkiem nie przekroczyłeś dostępnego limitu wykorzystania dysku. Jeśli tak, to albo musisz część plików usunąć, albo powiększyć konto wybierając opcje płatne. Problem ten mógł dla Ciebie pojawić się nagle, gdyż przez dłuższy czas statystyki wykorzystania przestrzeni dyskowej były rzadko uaktualniane i stan rzeczywisty mógł być inny niż ten raportowany. Od niedawna stan jest uaktualniany bardziej regularnie i teraz już ten raportowany zgadza się z rzeczywistym.

Jeśli nie istnieje problem braku miejsca na dysku, to podaj administratorom więcej szczegółów co do miejsca występowania problemu i raportowanych błędów.



// edycja: pisałem prawie jednocześnie z asiapaw, nie widziałem jej wpisu przed wysłaniem swojego
Monitor serwera CBA.pl (zapisz lub dodaj do ulubionych, żeby nie zapomnieć)
------------
Kilka starych, aczkolwiek ciekawych, zdaniem niektórych, zdjęć: http://grd.art.pl/
Jezioro Szmaragdowe w Szczecinie
ODPOWIEDZ