Czy darmowy hosting wystarczy

Wszystko co nie mieści się w żadnej innej kategorii forum. Rozmowy na każdy temat.
czmok
Posty: 6
Rejestracja: 06 lip 2015, 13:58:31
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows

Czy darmowy hosting wystarczy

Post autor: czmok »

Zastanawiam się jak powinienem się zabrać do uruchomienia strony internetowej. Oferuję noclegi dla firm i od dłuższego czasu zauważam, że przydałaby mi się strona internetowa. Miejscem mojej działalności jest Wrocław. Do tej pory moi klienci znajdowali się sami - głównie dzięki folderom, które wysyłaliśmy do firm. Teraz zauważam, że ten kanał pozyskiwania klientów powoli się wyczerpuje. W związku z tym myślę o wystartowaniu ze stroną internetową. Czy myślicie, że wystarczy darmowy hosting, czy może od razu szukać płatnego?
EMalik
Posty: 5
Rejestracja: 07 lip 2015, 14:42:48
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1536x864

Re: Czy darmowy hosting wystarczy

Post autor: EMalik »

Strona internetowa to podstawa dobrej reklamy, bo jak ludzie szukają noclegów to najczęściej robią poszukiwania właśnie przez internet, ale czy darmowy hosting wystarczy? Niestety moim zdaniem nie wystarczy darmowy hosting , ponieważ nie daje on zbyt wielu możliwości, jeżeli chodzi o funkcjonalność stronki:) Moim zdaniem lepiej poszukać czegoś niedrogiego, ale płatnego, by mieć lepsze pole do manewru:)
robertson
Posty: 5
Rejestracja: 07 lip 2015, 13:58:23
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows

Re: Czy darmowy hosting wystarczy

Post autor: robertson »

Strona internetowa jest naprawdę bardzo ważna...aż dziwne, że do tej pory jeszcze jej nie maiłeś ;)
Na początek wystarczy darmowa, ale z czasem pomyśl o czymś na stałe do czego będziesz miała swoje prawa.
Poza tym zawsze możesz sam się ogłaszać dodając oferty na darmowych portalach w stylu dawnej Tablicy czy innych tego tupu serwisów...reklama dźwignią handlu ;)
zohan
Posty: 4
Rejestracja: 02 lip 2015, 20:35:44
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1366x768

Re: Czy darmowy hosting wystarczy

Post autor: zohan »

Ja też jestem w szoku, że Twoja firma do tej pory nie posiadała strony internetowej! :O Przecież wiadomo, że w dzisiejszych czasach internet jest najbardziej pożądanym, a zarazem najbardziej popularnym źródłem informacji! ;) Dobra strona internetowa to podstawa dobrej reklamy i mnogości klientów ;) Na Twoim miejscu pomyślałabym już na starcie o czymś płatnym. Wiadomo, że klient płaci, to wymaga, więc płatny hosting oferuje więcej korzystnych opcji ;)
zwariorowi
Posty: 5
Rejestracja: 07 lip 2015, 12:19:23
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows

Re: Czy darmowy hosting wystarczy

Post autor: zwariorowi »

Może jest tak, że bał się otwierać własną stronę, ponieważ nie wiedział, jak na to zareagują inni. Moim zdaniem nie zastanawiaj się nad tym, czy ją tworzyć, czy gdzie tylko już obmyślaj jak ją zrobić co tam wstawić jak ją zareklamować. Bo reklama w tych czasach to dźwignią handlu i internet to samo. Nie znam hostingów darmowych, ale chyba są takie porównywarki gdzie możesz sobie zobaczyć, jaki hosting najlepiej stoi, jakie ma serwery itp. itd.
czmok
Posty: 6
Rejestracja: 06 lip 2015, 13:58:31
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Re: Czy darmowy hosting wystarczy

Post autor: czmok »

Na początek korzystałem z wyszukiwarki i porównywarki hostingów, przeglądałem też różne fora o tej tematyce jednak nie do końca wiem jak czytać te dane i jak powinny być dostosowane parametry pod moją stronę. Ciężko mi na ten moment powiedzieć jaka będzie ilość odwiedzin, albo ile miejsca na dysku potrzebuję, żeby strona działała. Do kogo powinienem się zwrócić?
szocik
Posty: 5
Rejestracja: 17 lip 2015, 18:47:56
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1024x768
Kontakt:

Re: Czy darmowy hosting wystarczy

Post autor: szocik »

przecież hosting nie jest drogi to po co szukać darmowych? 100zl na rok i jest. A na tych darmowych są reklamy... http://skupautpomorskie.net/skup-aut-powypadkowych
zapraszam na stronę, polecam jak chcecie dobrze mieć zapłacone za autko.
alana
Posty: 57
Rejestracja: 21 paź 2015, 10:14:11
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Czy darmowy hosting wystarczy

Post autor: alana »

Darmowy hosting na pewno nie wystarczy, żeby się przebić przez konkurencję.
Awatar użytkownika
SławekSławomir
Posty: 74
Rejestracja: 17 lip 2015, 15:37:38
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1280x720

Czy darmowy hosting wystarczy

Post autor: SławekSławomir »

Prowadzisz firmę, a nie stać Cię na płatny hosting? Daj spokój. Strona internetowa, to wizytówka firmy. W wielu branżach, w tym również w Twojej, jest to podstawowy kanał pozwalający klientom odnaleźć Twoją firmę.
ODPOWIEDZ