Fatal error

Zgłaszanie problemów dotyczących hostingu CBA.PL (www, ftp, poczta, panel itp.).
czipi26
Posty: 7
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:16:07
Strona na CBA.pl: osp-wierchomla.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows

Fatal error

Post autor: czipi26 »

Witam. Jakiś czas temu zaktualizowałem Joomle 2.5 na 3.3.6 i dzisiaj po wejsciu na strone pojawia mi sie błąd:

Kod: Zaznacz cały

Fatal error: require_once(): Failed opening required '/virtual/osp-wierchomla.cba.pl/plugins/system/vvisit_counterDShelperDSvvisit_counter.php' (include_path='.:/opt/php54/lib/php') in /virtual/osp-wierchomla.cba.pl/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.php on line 18


Co zrobić? bo nigdzie nie moge wejść
rkd77
Admin CBA
Posty: 4170
Rejestracja: 24 maja 2009, 16:45:21
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Linux 1024x768

Re: Fatal error

Post autor: rkd77 »

czipi26, zrób downgrade.
Wejdź do panelu cba i zainstaluj joomla25-2.5.28 w /
Poczekaj aż młynek się przestatnie kręcić. Nie klikaj w odnośnik, który się pojawia.
Skasuj folder installation.
Jeśli się uda wrócisz do 2.5.28, nadpisane zostaną pliki joomli, ale nie wtyczek. Z vvcounter są na cba problemy, więc na starcie bym z tego zrezygnował.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
czipi26
Posty: 7
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:16:07
Strona na CBA.pl: osp-wierchomla.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Re: Fatal error

Post autor: czipi26 »

Dzięki. Pomogło.

---- EDIT ----

a jednak mam problem wejsc do paneli admin zeby odinstalowac vv counter.

Kod: Zaznacz cały

Fatal error: Call to undefined method JAdministrator::setHeader() in /virtual/osp-wierchomla.cba.pl/libraries/cms/html/behavior.php on line 712
ODPOWIEDZ