Konto Pro

Pytania dotyczące hostingu w CBA.PL oraz inne sprawy doczyczące korzystania z niego.
Nie należy tutaj zgłaszać problemów!
prokofievv
Posty: 3
Rejestracja: 16 sie 2014, 22:11:15
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows

Konto Pro

Post autor: prokofievv »

Witam!

Ciekawi mnie czy po wykupieniu konta pro zostanie mi przydzielony większy czas dla działania skryptu i jeśli tak to do jakiej granicy?

Pozdrawiam
rkd77
Admin CBA
Posty: 4170
Rejestracja: 24 maja 2009, 16:45:21
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Linux 1024x768

Re: Konto Pro

Post autor: rkd77 »

prokofievv, nie ma, przynajmniej oficjalnie, różnic w parametrach kont pro i kont zwykłych.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
prokofievv
Posty: 3
Rejestracja: 16 sie 2014, 22:11:15
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1440x900

Re: Konto Pro

Post autor: prokofievv »

Chodzi o to że chciałbym zaaktualizować swoją stronę ale przewiduje bardzo dużo prac dlatego łączenie z serwerem i mój mozolny Internet bardzo mnie spowalniają stad.. chce uruchomić skrypt który skopiuje całą witrynę opartą na WordPressie (konkretnie Duplicator) ale niestety wymaga około 300s na działanie. Kopiowanie na własną rękę już mi się znudziło... po prostu jestem nieudolny i nie mogę doprowadzić rzeczy do końca :oops: Moje kolejne pytanie brzmi: Czy jest możliwe za opłatą (np miesięcznego konta pro) znieść granicę czasu wykonywania skryptu na jeden dzień? Wiem, że takich próśb pewnie było mnóstwo ale mam trochę nadziei że się uda :)
ODPOWIEDZ